پاسخگویی اینترنتی به شبهات وهابیت

جمعی از محققان مرکز پژوهش‌های اسلامی المصطفی در گفتگوی زنده اینترنتی به صورت نوشتاری و شنیداری (voice chat & text chat) به شبهات وهابیت علیه شیعه پاسخ می‌دهند.
رییس این مرکز با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار مرکز خبر حوزه افزود: پژوهشگران این مرکز همچنین نرم‌افزار معجم عقایدی را شامل دو هزار موضوع کلامی و اطلاعات کامل راجع به آن طراحی و تولید کرده‌اند. 
حجت‌الاسلام والمسلمین علی کورانی اظهار داشت: در این نرم افزار متن ۷۰۰ کتاب در موضوع اصول عقاید به زبان‌های فارسی و عربی آمده است. وی انتشار کتاب‌های آیین وهابیت و الوهابیه و التوحید را از دیگر فعالیت‌های مرکز پژوهش‌های اسلامی المصطفی برشمرد و گفت: دوره ۵ جلدی العقاید الاسلامیه نیز از سوی این مرکز منتشر شده است. 
خاطرنشان می‌شود، مرکز پژوهش‌های اسلامی المصطفی وابسته به دفتر آیت‌الله العظمی سیستانی است و در سال ۱۳۷۶ با هدف پژوهش، تألیف و تهیه نرم‌افزاری‌های رایانه‌ای در مباحث اعتقادی تأسیس شده است.
نشانی پایگاه اینترنتی مرکز پژوهش‌های اسلامی المصطفی www.Almarkaz.net می‌باشد و تدوین کتاب «الانتصار فی المناظرات الشیعه فی شبکه الانترنت» از طرح‌های در دست اقدام آن به شمار می‌رود.سایت شیعه نیوز