خونخواهان امام حسین پیدا شدند!

دشمنان اهل بیت برای ضربه زدن به مذهب تشیع این بار دست به حرکت مضحکی زده اند!
به گزارش"شیعه نیوز"به نقل از فردا، تعدادی از اهالی مصر که خود را بواسطه رسیدن نسبشان به ائمه شیعه"اشراف"می خوانند، در نامه ای یه یک روزنامه مصری خواستار عذرخواهی شیعیان و دولت ایران{!} به خاطر قتل امام حسین (علیه السلام) شدند.
بنابراین گزارش این افراد همچنین درخواست کرده اند اموال خمس و همچنین"فیی"به ایشان پرداخت شود.
آقایان"اشراف"خود را در جایگاه صاحبان دم نشانده در نامه خود یادآور شده اند که بعنوان"اشراف"(معادل سید خودمان)مسولیت قتل امام حسین(علیه السلام) را بعهده شیعیان می‌دانند.
مسول این گروه در نامه خود آورده است:"با دلایل قطعی ثابت شده است که اجداد شیعیان فعلی که در عراق و ایران پراکنده اند همان کسانی هستند که در جنگ {امام} حسین{علیه السلام} را کشتند. روایات شیعه هم به این جنایت شیعیان تصریح می‌کند!!
همچنین این شخص با ذکر روایاتی از عالمان شیعه و به نقل از ائمه در مذمت کوفیان، این مذمتها را خطاب به شیعیان فرض کرده است.
البته نویسنده این مطلب خیلی زود و در همین نامه هویت و انگیزه خود را لو داده و از همه احفاد و نوادگان امام حسین (علیه السلام)دعوت کرده است تا با اتحاد، انتقام خود را از شیعیان یهودی!! بگیرند. 
گفتنی است نویسنده اشاره نمی‌کند که امام حسین در راه دفاع از همین مذهب و بدست دشمنان شیعه به شهادت رسید.
جالب اینجاست علی رغم اینکه اهل سنت وجوب خمس را تنها در غنایم جنگی صحیح می‌دانند این افراد از شیعیان قم و نجف و دیگر مناطق خواسته اند تا اموالی را که تاکنون از راه خمس ودیگر اموال که از نظر شرعی متعلق به ائمه می‌باشد به آنها برگرداند!سایت شیعه نیوز