پاسخ به شبهات حج


پاسخ به شبهات حج

در این صفحه شما میتوانید پاسخ شبهات خود را بیابید

پیام آیت الله وحید خراسانی

به حجاج بگویید در این سفر برای #فرج و #سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه زیاد دعا کنند! 🔻 مرجع تقلید شیعیان، آیت الله العظمی وحید خراسانی پیش از ظهر جمعه ۲۷خردادماه ۱۴۰۱ در دیدار با #اعضای_بعثه فرمودند: 🔸 این سفر یک سفر عادی نیست؛ سفر به خانه‌ی خداست و زائران و مسافران این سفر، #ضیوف و مهمانان الله هستند.
🔸 ایشان در ادامه با تاکید بر دقت در راهنمایی #حجاج و بیان #احکام_حج افزودند: سعی کنید با حوصله و دقت پاسخ مردم را بدهید. از پاسخ و حل مشکلات حجاج خسته نشوید که کار شما همین است.
🔸 معظم له با اشاره به خطبه #امیرالمؤمنین علیه السلام در نهج البلاغه که «واختار من خلقه سمّاعا اجابوا اليه دعوته وصدقواکلمته» (خداوند سبحان از میان انسان‌ها، شنوندگانی را برگزید که دعوت او را برای حج اجابت کنند وکلماتش راتصدیق کنند)، فرمودند: 🔸 شما به این سفر دعوت شده‌اید. به حجاج بگویید همت کنند به #نیابت از یکی از ائمه‌ی هدی علیهم السلام بروند یا ثوابش را هدیه کنند. این اکسیر احمر است!
🔸 ایشان در ادامه با اشاره به غربت #ائمه_بقیع علیهم السلام و لزوم شناساندن آن بزرگواران به زائران مدینه خاطر نشان کردند: 💢 با #پای_برهنه به زیارت بقیع بروید که آن‌جا عرش خداست. ملائکه‌ی آسمان بال‌هایشان را فرش قدم‌هایتان می‌کنند.
🔸 ایشان در پایان همه‌ی حجاج را به کثرت دعا برای سلامتی و فرج امام زمان عجل الله تعالی فرجه ورفع گرفتاری از تمامی مردم توصیه کرده و فرمودند: 🤲🏻 به حجاج بگویید در این سفر، چه در #مدینه، چه در خانه‌ی خدا و چه در صحرای #عرفات برای فرج و سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه زیاد دعا کنند. ان‌شاءالله شما و حجاج دیگر با دعای مستجاب و #حج مقبول در صحت و سلامت بر می‌گردید.
🔸 پیش از این دیدار گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و پیش روی بعثه، محضر ایشان ارائه گردید.
📅 ۲۷/خردادماه/۱۴۰۱

طرح سوالات و شبهات:

شما میتوانید از روش های زیر سوال خود را مطرح و پاسخ دریافت نمایید:


۱- از طریق ابزار چت سوال خود را مطرح و پاسخ مناسب را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

۲- در کادر جستجوی بالای صفحه بین مطالب موجود سایت بگردید و پاسخ خود را بیابید.


۳- با استفاده از کلمات کلیدی نوشته شده در پایین صفحه، مطالب مرتبط را مطالعه فرمایید.


۴- با نصب نرم افزار فطرت گرام ویژه ANDROID و IOS از طریق لینک مقابل به روز باشید: فطرت گرام


۵- از طریق صفحه تماس باما


۶- از طریق ارسال ایمیل به info@fetrat.com


سرفصل ها و کلمات کلیدی مرتبط:

مطالب‌‌مان را دنبال کنید
logo-samandehi

کپـی‌برداری از مطالب سایت فطرت با ذکر منبع در راه رضای خدا مجاز می‌باشد.