پاسخگويي اينترنتي به شبهات وهابيت

جمعي از محققان مركز پژوهش‌هاي اسلامي المصطفي در گفتگوي زنده اينترنتي به صورت نوشتاري و شنيداري (voice chat & text chat) به شبهات وهابيت عليه شيعه پاسخ مي‌دهند.
رييس اين مركز با بيان اين مطلب در گفتگو با خبرنگار مركز خبر حوزه افزود: پژوهشگران اين مركز همچنين نرم‌افزار معجم عقايدي را شامل دو هزار موضوع كلامي و اطلاعات كامل راجع به آن طراحي و توليد كرده‌اند.
حجت‌الاسلام والمسلمين علي كوراني اظهار داشت: در اين نرم افزار متن 700 كتاب در موضوع اصول عقايد به زبان‌هاي فارسي و عربي آمده است. وي انتشار كتاب‌هاي آيين وهابيت و الوهابيه و التوحيد را از ديگر فعاليت‌هاي مركز پژوهش‌هاي اسلامي المصطفي برشمرد و گفت: دوره 5 جلدي العقايد الاسلاميه نيز از سوي اين مركز منتشر شده است.
خاطرنشان مي‌شود، مركز پژوهش‌هاي اسلامي المصطفي وابسته به دفتر آيت‌الله العظمي سيستاني است و در سال 1376 با هدف پژوهش، تأليف و تهيه نرم‌افزاري‌هاي رايانه‌اي در مباحث اعتقادي تأسيس شده است.
نشاني پايگاه اينترنتي مركز پژوهش‌هاي اسلامي المصطفي www.Almarkaz.net مي‌باشد و تدوين كتاب «الانتصار في المناظرات الشيعه في شبكه الانترنت» از طرح‌هاي در دست اقدام آن به شمار مي‌رود.

سايت شيعه نيوز